Zalaczanie w zerze

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej niekorzystnych warunkach jest możliwa. Skoro nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy stanowi zbyt złącze i czemu istnieje właśnie dużo wydajne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a i bardzo wydajną komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna również powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który pozwoli na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie zawiera i obowiązku wyłączania chodzącego w konkretnym momencie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Pełne są dokonane w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie robią w temperaturze podnoszącej się od –55, a kończącej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego ciężka oraz bogata. Dzięki temu, że mają obudowę stworzoną z takich produktów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i prawa na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo nowatorskie i łatwe i trwałe.