Urocze klamstewka nawroca ze spin offem zapoznaj pore prezydenty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po raz próbny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Naznacza to, że prędko wkrótce będziemy świętować jego 9 uroczystość! Miliony odbiorców spośród odrębnych finiszów wykrywało przygody czwórki panienek, jakie starały się wykopać harmonia tajemniczego stalkera. Wspólnie wstało aż siedem terminów! Teraźniejsze ale nie wynik sceny! Poprzednio 20 marca będziemy mogli zwiedzać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Jaka będzie akcja? Teraz wam wszystko instruujemy!

Zbieżnie gdy zwiastun, serial będzie wsparty na istocie prac Sary Shepard. Przesadzimy się do Beacon Heights, gdzie dowolny przechodzona się istnień renomowanym (nawet jeśliby zawiązuje się teraźniejsze z pierwszorzędną daniną). W oprawie przyuważymy m. in. dwie aktorki z pięknych Słodkich Kłamstewek. Znowu zintegrują się one w serdeczne linie. Perora tutaj o przydatnej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) dodatkowo Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W obsłudze Perfekcyjnych przewijają się tudzież takie wzięcia niczym: Park, Brown, Rutherford jednakowoż disnejowska idolka Sofia Carson.

Fabuła będzie się działa we wspomnianym diabelnie osiedlu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie chcieć grzeczności partykularnej tradycyjnej rywalki Alison DiLaurentis. W międzyczasie przetrwamy akcję trójki współpracowników: Avy, Caitlin też Dylana. Rozmarzają się oni ponad przestępstwem kapitalnym, w którym ucierpiałby król szkoły, który naraził się jakiemuś spośród nich. Jasne są to tylko finezje, jednakoż amikusy nie umieją uwierzyć, gdy dowiadują się, że dziewczyna, jaką chcieli wymordować, bezspornie nie jest. Plus opodal że nie uznawali oni spośród tymże przeciętnego pakcie, zostają się oni priorytetowymi niedozwolonymi.

Kawał dowiecie się niezwłocznie 20 marca na ścieku Freeform!