Szybkozlacza hydrauliczne

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej złych warunkach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż istnieje zbyt złącze i dlaczego jest tak bardzo efektywne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a oraz znacznie dobrą komunikację wszelkich systemów zarządzania, które wiedzą się w którymkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu można również powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

posnet thermal xlPosnet THERMAL XL - drukarka fiskalna Polkas Kraków

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który zezwala na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie narzeka i obowiązku wyłączania wykonującego w określonym czasie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Wszystkie są wykonane w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze otwierającej się od –55, a kończącej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego ciężka oraz ciepła. Dzięki temu, że posiadają obudowę uczynioną z takich tematów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na całkowite uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i dania na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo konstruktywne i spokojne oraz trwałe.