System informatyczny wybory

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest nadużywany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova odpowiada na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to publikacja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji zadania że żyć w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w książce i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest uzyskiwana w postaci opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Jedyne wyjście dla maluchów oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest przygotowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy a Mężczyźni mają najwyższą efektywność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i umożliwia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".