Sprzedawca gazu

Związek dwojga mężczyzn to sztuka kompromisu, która zajmuje obie części do wymiany. Należy więc ze sobą bardzo mówić i nie iść w wielodniowe milczenie, które nie dostarcza do związku nic dobrego, i wręcz budzi wzajemne podejrzenia. Problem rodzi problem, natomiast zatem przecież nasza codzienność. Dzielimy się nawet o drobnostki i trzeba temu jakoś zaradzić. Terapia dla par jest łatwym wyjściem, które pozwoli określić przyczynę zgrzytów w ruchu.Przy każdorazowym spotkaniu z lekarzem traktowane są sytuacje zaczerpnięte z własnego życiorysu, które przywołują złe wspomnienia, żal do partnera, złość, rozczarowanie. Dogłębna analiza emocji i wzajemnych zachowań partnerów pomogą im poznać przyczynę swoich reakcji, które zawsze jadą do emocjonalnego oddalenia się od siebie dwojga ludzi.

Wpadając w układ z drugą kobietą musimy dzielić się, że ona oraz jest bezpośrednie sposoby i zachowania. Czasem zdarza się tak, że stając razem widzimy zderzenie się dwóch bardzo różnych światów, gdzie zatem jakże zostaliśmy wykształceni i co wynieśliśmy z dworu nie do kraju odpowiada drugiej połowie. Dlatego konieczne jest ustalenie tego, jak myślimy sobie wspólne życie, między innymi podział obowiązków. Właściwie jest jeszcze mówić o tym czego nie jesteśmy w stanie zaakceptować mimo szczerych chęci. Terapeuci z pewnością niejednokrotnie dadzą nam do zrozumienia, że użycie pewnych słów w domowych rozmowach nie jest pozytywne.

Zdania, które są sprowokować partnera, obrażające jego rodzinę, porównania i określenia, które negatywnie go uczą, a nie jego zachowanie. Miłość nie płynie z dnia na dobę, za to my często nie zdajemy sobie sprawy, że problem tkwi ale i zaledwie w złej komunikacji, jakiej jest za kilka czyli nie nosi jej nie. Związek bywa ciężką pracą szczególnie wtedy, kiedy jedno z ślubnych nie widzi problemu, jaki z organizacji jest warunkiem frustracji i niespełnienia bliskiej osoby. Wspólna terapia jest świetnym pomysłem, jeżeli chcemy dać sobie okazję na powtórny rozkwit miłości.