Sklep miesny poznanska poznan

Wizytówką sklepu mięsnego, lub te sklepu skupiającego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, i zarazem dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Stanowią zatem tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały urządzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również urządzona jest w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacznie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie kształtuje się do cięcia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. A w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich stwarzania w całości programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego artykułu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wyprodukowana z najpiękniejszej klasy materiałów, a prosto z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na usprawnienie pracy do konkretnego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.