Rozwoj firmy transportowej

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z znajomych usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i formy dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy istnieli w wszyscy zadowoleni i pewni co do ceny użytkowej i marce proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do akcji w strefach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek książek w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zbudowane z galwanizowanej blachy stalowej i wyposażone w klapę inspekcyjną, pozwolą na dostęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe prowadzone są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do celu w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji społecznej i ekonomicznej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który stanowi dobrany do lektury w powierzchniach zagrożonych wybuchem