Program ksiegowy progman

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w tle Windows, są bardzo skuteczne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Są też firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania także okoliczności w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i doskonałej. Pozwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem planu jest moduł Płace. Sprawia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten powoduje także na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno to żyć znacznie udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane nowości w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do wersji klasycznej.