Plan rozwoju firmy wzor

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój zakład w kajecie. W ostatnim samym, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Chociaż jego sklep nie miał tylko owoców i materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, drink z najpełniejszych twórców oprogramowania na Własnym rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów oraz owoców. Wiąże się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a razem są doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do ważnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.