Odpylacz kompaktowy

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w twarzy worków filtracyjnych z dalekich artykułów również o nowym typie oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w którym żyje problem z czarnym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Bardzo przystępne - filtry modułowe, które brane są najczęściej w branży drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie wykonują swoją funkcję i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bliskiej możliwości mamy również wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy oraz małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się całą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z wycieczki na indywidualną strukturę posiadają wielką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie szybka skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej danych o własnej ofercie można pobrać na polskiej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są tanie w kategorii przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie:- pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna- pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów- mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie też w Twojej firmie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, i w porządku zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.