Krajalnice horyzontalne

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała cecha oraz łatwa cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest relatywnie prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to materiał, oddany do krojenia przede wszystkim pozostałego typie wędlin i mięsa, ale z przeznaczeniem pewno żyć wykorzystywany oraz do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również duże plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w pełni bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zakonserwowane i dokonane z tak trwałych, dostępnych w praniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i warunki sanitarne. Każdy fakt tego urządzenia, który posiada pewną styczność z żywnością, jest zrobiony z tematów nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz traktował tegoż tematu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią wyniki do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować narzędzie do ostatniego, by znów działało "jak nowe".