Krajalnica ostrzenie

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do twardych jak sery. Dobre materiały i proste wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zachowanie jej w prostocie i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu drugi gość może zostać szybko wdrożony w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do zrealizowania w bliskim czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są i części zamienne w niskich cenach. Urządzenie daje się z wielu elementów, jakie potrafią zostać wyszczególnione w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.