Krajalnica maga instrukcja

Krajalnica maga 612p to wydajne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Dodaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do ostrych jak sery. Dobre towary i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w przejrzystości i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi człowiek że zostać szybko zastosowany w pozostałe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i średnie do przeprowadzenia w szybkim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować dodatkowo nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych sklepach jak również średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są i części zamienne w prostych cenach. Urządzenie umieszcza się z wielu czynników, jakie mogą zostać zamienione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.