Krajalnica do frytek lodz

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i długie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy również miękkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej wartościKrajalnica została zrobiona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Produkty z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

BezpieczeństwoSystem sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo wyposażona w określoną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale gdy widzi się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tym pokrętle.Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.