Kotlet schabowy z ziemniakami

Tajemnicą idealnego schabowego, albo te kotleta wołowego, jest jego prawidłowa struktura. Nazywa to, że aby uzyskać ciało nie tylko łatwe w dodatku, ale też odpowiednio kruche, jasne i wysmażone, trzeba nadać mu dobrą grubość, czy te może - płaskość.

Zakup kotleciarki do ubijania mięsa nie jest użyteczny w prostym gospodarstwie domowym, w którym trzeba roztłuczenia mięsa na kotlety zachodzi raz na chwila dni, ale stanowi więc potrzebny zakup do tematów gastronomicznych, w których codziennie robi się wiele sztuk mięsa na kotlety.

Kotleciarka maga poświęcona jest do mielenia mięsa na idealnie płaskie, równo roztłuczone kotlety. Dzięki temu kotlet na wszystkiej swojej szerokości jest rozgnieciony na taką tąż grubość, co jest niesamowicie istotne podczas doprawiania i smażenia kotletów. W restauracjach, w których serwuje się dużo kotletów schabowych, albo w biurach garmażeryjnych, gdzie rozwija się gotowe kotlety schabowe w długiej sumie każdego dnia, kotleciarka jest celowym zakupem. To ale pewna inwestycja, gdyż dzięki temu elektrycznemu urządzeniu nie potrzeba angażowania do tłuczenia kotletów pracownika. Wystarczy włożyć kawałek ciała w znaczące ustawienie urządzenia, i po paru sekundach wyjąć go dokładnie roztłuczonego.

W gastronomii bardzo często poleca się urządzenia elektryczne, które przyspieszają proces przygotowywania potraw dzięki ich silnej i sprawnej obróbce i rozdrobnieniu. Nie odda się ukryć, że podczas wykonywania kotletów więcej czasu mieszka nie tyle smażenie, pieczenie, czy gotowanie, lecz tylko przygotowanie mięsa do smażenia. Gdy kotletów do przygotowania jest wiele, wówczas warto skorzystać po urządzenie skonstruowane specjalnie po to, by ułatwić nam pracę, i przyspieszyć wszelki proces tworzenia potrawy dla naszej wygody.