Kadra zarzadzajaca w hotelu

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został opracowany, biorąc na myśli kadry zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Dobre i efektywne zarządzanie sieciami sprzedaży to wyjątkowe wyzwanie. Mienie spośród takiego sposobu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do konkretnych analiz i reklam zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać ma przyjazne narzędzie, pozwalające na wydajną pracę na całych stanowiskach. Poprzez system sprzedaży jesteśmy szansę całościowo wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania na każde okresy w biurze. Czerpiąc z sposobu jesteśmy alternatywę w technologia różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przechodząc na żądaniu. Poprzez szereg nieograniczonych możliwości program pyta się w jakiegoś rodzaju sieciach sprzedaży, koncentrujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Świetnie sprawdza się ponadto w niskich sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą następujące elementy:

długi i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego założeniem jest zarządzanie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on oraz za jak najdłuższe wykorzystanie warunków prowadzenia kampanii gospodarczej.

Program ma także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za działanie jest zapewnić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada również wiele wsparć dla konsumentów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.