Garderoba teatralna

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Wtedy nie tylko szansa na spędzenie kilku zbędnych kilogramów, ale także na zmianę naszych stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do porzucenia ciężkostrawnej diety opartej na mięsie i nabiale oraz wzięcia ze zdrowia, jakie oferują nam sałatki.

Witaminy Sałatki stanowią dużą bombę witaminową. Dają nam one pełnych elementów niezbędnych do odpowiedniego funkcjonowania systemu. Polacy zawsze zawsze pamiętają inklinacja do chętniejszego sięgania po produkty pochodzenia zwierzęcego. Więc naprawdę dużo wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca i nadciśnienie są jeszcze jedną z istotnych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego minimalizują ryzyko wysoce wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o znacznie dużo delikatne niż mięso i nabiał. Mniej występują w kontekście pokarmowym, dzięki czemu po ich spożyciu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki owemu nie wpływają one problemów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest wówczas zdrowsza i bezpieczniejsza dla własnego planu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek bynajmniej nie jest trudne, szczególnie, jeżeli mamy wystarczającym sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że wyprodukujemy je niezwykle szybko. Wystarczy jedynie wybrać warzywa, z których wymagamy zrobić sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W ciągu kilku minut mamy praktyczny i odżywczy posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą czyste i upalne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najdoskonalszym sposobem, aby uzyskać upragnioną sylwetkę, jest wytrwanie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że posiada być ona o wiele lepsza od tradycyjnych polskich problemów i schabowych. Co więcej, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie potrzeba być mistrzem kuchni. Wystarczy inwencja i wyobraźnia. To jedynie z nas chce, z jakich składników stworzymy naszą piękną i młodą sałatkę.