Ekrany dotykowe rodzaje

GASTRO POS jest programem, który zezwala na silną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak niezwykle łatwy system na targu gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w działalności kelnerom także tymże jedynym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych i długich szkoleń, a niezwykle popularna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z grubą paletą funkcji, znacznie dobra sprawdzi się w nie lecz w niewielkim, pojedynczym lokalu, a i w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom oraz modułom GASTRO POS jest wyjątkowo sprawnym systemem, jaki kupimy na zbycie. W współzależności od profilu lokalu, albo stanowi toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najwłaściwsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy jak również sukcesie jaki generuje. W relacje od stanowiska, można jeszcze ustalić widok opcji tak, żeby był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel ma dojazd do wszelkich opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do swoich potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.